Katedra Transportu i Logistyki

Uniwersytet Morski w Gdyni



Kontakt

Katedra Transportu i Logistyki 
Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 
ul. Morska 81-87 
81-225 Gdynia 
skontaktuj się (58) 55 86 838


KIEROWNIK KATEDRY:

dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG C129a (ul. Morska)  skontaktuj się

 

BIURO KATEDRY:

mgr inż. Monika Kołaczyńska, pokój C129b (ul. Morska) , skontaktuj się


PRACOWNICY KATEDRY:

 

dr Hanna Dzido C125 h.dzido (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Adam Kaizer C132 a.kaizer (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Mirosław Nowakowski C127b m.nowakowski (at) wn.umg.edu.pl
dr Adam Salomon C127b a.salomon (at)wn.umg.edu.pl
dr inż. Mariusz Specht C127b m.specht (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Aleksandra Wawrzyńska C127a a.wawrzynska (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Monika Ziemska-Osuch C127a m.ziemska (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Dawid Osuch C127a d.osuch (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Marcin Rybowski C132 m.rybowski (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Ewelina Ziajka C132 e.ziajka (at) wn.umg.edu.pl