Katedra Transportu i Logistyki

Uniwersytet Morski w Gdyni



Kontakt

Szanowni Państwo,

Chcąc ograniczyć niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się chorób spowodowanych koronawirusem COVID-19 Sekretariat Katedry uprzejmie prosi o kontaktowanie się z nami wyłącznie poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy śledzić komunikaty umieszczane na stronach internetowych uczelni i wydziału.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Katedra Transportu i Logistyki 
Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 
ul. Morska 81-87 
81-225 Gdynia 
skontaktuj się (58) 55 86 838


KIEROWNIK KATEDRY:

dr hab. Adam Przybyłowski, prof. UMG C129a (ul. Morska)  skontaktuj się

 

BIURO KATEDRY:

mgr inż. Monika Kołaczyńska, pokój C129b (ul. Morska) , skontaktuj się


PRACOWNICY KATEDRY:

 

dr hab. inż. Jakub Montewka, prof. UMG C126 j.montewka (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Jolanta Joszczuk-Januszewska C127 j.joszczuk-januszewska (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Adam Kaizer C132 a.kaizer (at) wn.umg.edu.pl
dr inż. Mirosław Nowakowski C127 m.nowakowski (at) wn.umg.edu.pl
dr Adam Salomon C127 a.salomon (at)wn.umg.edu.pl
dr inż. Mariusz Specht C127 m.specht (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Marcin Rybowski C132 m.rybowski (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Aleksandra Wawrzyńska C127 a.wawrzynska (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Ewelina Ziajka C132  e.ziajka (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Monika Ziemska C127 m.ziemska (at) wn.umg.edu.pl